Výlety po Česku     Výlety po Česku
Přístupy na stránku
Výlety

Z Radotína do Černošic

Vydáno: 1.11.2007   (12774 přečtení)

Cesta je vhodná pro terénní kočárky, pokud se nerozhodnete jet až na Karlštejn. To už je spíš pro cyklisty.

Z Radotína do Černošic

Vlakem, autobusem nebo autem dojedete do Radotína. Od mostu přes Berounku vede červená značka, na kterou se můžete napojit na hlavní silnici za parkovištěm u Alberta. Mezi rodinnými domky Vás zavede k lesu a tam nastane větší stoupání. Je sice prudší, ale není zas tak dlouhé, aby se nedalo i s kočárkem zvládnout. Pak už půjdete pouze po hřebeni s menším či větším klesáním či stoupáním.
Stále se držte značky, přejdete silnici a stále po značce přijdete až na rozcestí pod Kulivou horou. Červená značka pak pokračuje přes Vonoklasy, Karlík a Mořinku až na Karlštejn. To je ale cesta spíš pro kola.Vy se tedy raději napojte na zelenou, která Vás svede do Černošic, kde buď můžete počkat na vlak nebo se podél Berounky vrátit do Radotína.
Cesta se dá jít i v opačném směru, ale musíte počítat s tím, že stoupání z Černošic ke Kulivé hoře je mnohem náročnější než z Radotína na hřeben.

Z Radotína do Černošic

Z Radotína do Černošic

Z Radotína do Černošic

Autor:KatkaWeb je provozován na redakčním systému DSRS.
Vyhledávání
Katalog náhodný výběr

Mimino
Na našich stránkách se dozvíte o těhotenství a porodu, jakou nakoupit výbavičku pro miminko, jak vybrat kočárek nebo pleny, můžete si vytisknout formulář porodního plánu, najít hřiště, dáme Vám tipy na výlety a mnohé další.